İlginç olay! Sahte savcı gerçek savcıya yakalandı İlginç olay! Sahte savcı gerçek savcıya yakalandı

Antalya Alanya ilçesi Mahmutlar Mahallesi'ndeki bir otelin önünde aracında bir çanta dolusu dolar ve euro bulunan yerleşik Ukraynalı turist, kaldığı apart otele giderken plakası olmayan motosikletteki 2 kişi tarafından önü kesildi.

AW074003_01

Şüpheliler iddiaya göre, silahı gösterip aracın camını açmasını istedi. Ukraynalı turist bunu reddedince silahın kabzasıyla camı kıran şüpheliler, arabanın içerisinde bulunan çantayı vermesini istedi. Ukraynalı turistin çantayı vermemesi üzerine ise şüpheliler aracın içine doğru bir el ateş ettikten sonra çantayı alıp kaçtılar.

AW074003_05

Motosiklete binen gasp şüphelileri olay yerinden uzaklaşırken, Ukraynalı turist aracıyla takibe başladı. Yaklaşık 100 metre mesafede motosikletli şüphelileri yakalayan turist, şüphelilerin bulunduğu motosiklete çarptı.

AW074003_04
Çevredekilerin haber vermesi üzerine olay yerine çok sayıda jandarma ve sağlık ekibi sevk edildi. Belirtilen adrese gelen sağlık ekipleri, henüz isimleri belirlenemeyen motosikletli şüphelilerin hayatını kaybettiğini belirledi.

AW074003_03

Jandarma ekipleri olay yerinde yaptıkları incelemede bir adet tabanca ve bir boş kovan ele geçirdi. Ukraynalı turist gözaltına alınırken, iki şahsın cenazesi ise morga kaldırıldı.

AW074003_06
Görgü şahidi bir vatandaş, “Silah sesleri duydum. Motosikletli kaçmaya başladı, arkasından gelen otomobil de motosiklete çarparak durdurdu. Otomobil de inşaat şantiyesinin içine girerek durabildi” dedi.