banner5

banner4

Voleybol maçları sona erdi

Okul Sporları Voleybol Genç (A) Erkekler ve Kızlar Grup Birinciliği müsabakaları Amasya Hamit Kaplan Spor Salonu ve Amasya Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmalarla sona erdi.

AMASYA 17.02.2020, 09:57
Voleybol maçları sona erdi
banner11

Voleybol müsabakalarında 12 ilden 10 erkek, 12 kız takımının mücadelesi sonucu Erkelerde A Grubu’nda birinci Tokat Şehit Aydoğan Spor Lisesi, ikinci Samsun Özel Anadolu Lisesi, üçüncü Sivas Şehir Furkan Peker Anadolu Lisesi oldu. Diğer gruplarda alınan sonuçlar ise şöyle:

Erkekler B Grubu

1. Giresun Spor Lisesi

2. Çorum Eti Anadolu Lisesi

3. Trabzon Sürmene Hasan Sadri Yetmiş bir Anadolu Lisesi

Erkekler C Grubu

1. TED Ankara Koleji Vakfı Özel Lisesi

2. Ordu Anadolu Lisesi

3. Amasya 12 Haziran Anadolu Lisesi

Kızlar A Grubu

1. Ankara Özel maya Anadolu Lisesi

2. Amasya Şehit Ferhat Erdin Anadolu Lisesi

3. Samsun Canik İMKB Anadolu Lisesi

Kızlar B Grubu

1. Çorum Osmancık Anadolu Lisesi

2. Trabzon Tevfik Serdar Anadolu Lisesi

3. Sivas Atatürk Anadolu Lisesi

Kızlar C Grubu

1. İstanbul Özel Irmak Anadolu Lisesi

2. Ordu Ünye Mehmet Refik Güven Fen Lisesi

3. Sinop Şehit Yalçın Fen Lisesi

Gruplarında ilk üç sırada yer alan takımlar Türkiye Yarı Final müsabakalarına katılma hakkı elde ettiler.

Yorumlar (0)
banner26
16°
açık
Namaz Vakti 23 Eylül 2020
İmsak 05:20
Güneş 06:44
Öğle 13:02
İkindi 16:27
Akşam 19:09
Yatsı 20:27
Günün Karikatürü Tümü
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Galatasaray 2 6
2. Alanyaspor 2 6
3. Göztepe 2 4
4. Karagümrük 2 4
5. Beşiktaş 2 4
6. Hatayspor 2 4
7. Antalyaspor 2 4
8. Fenerbahçe 2 4
9. Kasımpaşa 2 3
10. Sivasspor 2 3
11. Erzurumspor 2 3
12. Kayserispor 2 3
13. Konyaspor 1 1
14. Gaziantep FK 2 1
15. Trabzonspor 2 1
16. Gençlerbirliği 2 1
17. Malatyaspor 2 1
18. Denizlispor 2 1
19. Çaykur Rizespor 2 0
20. Ankaragücü 1 0
21. Başakşehir 2 0
Takımlar O P
1. Ankara Keçiörengücü 2 6
2. Tuzlaspor 2 4
3. Samsunspor 2 4
4. Adana Demirspor 2 4
5. Adanaspor 2 4
6. Balıkesirspor 2 3
7. Bursaspor 2 3
8. Altınordu 2 3
9. Bandırmaspor 2 3
10. İstanbulspor 2 3
11. Ankaraspor 2 3
12. Ümraniye 2 3
13. Akhisar Bld.Spor 2 1
14. Altay 2 1
15. Boluspor 2 1
16. Eskişehirspor 2 1
17. Giresunspor 2 1
18. Menemen Belediyespor 2 1
Takımlar O P
1. Leicester City 2 6
2. Everton 2 6
3. Arsenal 2 6
4. Liverpool 2 6
5. Crystal Palace 2 6
6. Tottenham 2 3
7. Wolverhampton 1 3
8. Brighton 2 3
9. Aston Villa 1 3
10. Leeds United 2 3
11. Chelsea 2 3
12. Newcastle 2 3
13. Man City 0 0
14. Burnley 1 0
15. M. United 1 0
16. West Ham 2 0
17. Sheffield United 2 0
18. Fulham 2 0
19. Southampton 2 0
20. West Bromwich 2 0
Takımlar O P
1. Granada 2 6
2. Real Betis 2 6
3. Villarreal 2 4
4. Celta de Vigo 2 4
5. Valencia 2 3
6. Osasuna 2 3
7. Getafe 1 3
8. Cádiz 2 3
9. Real Sociedad 2 2
10. Real Madrid 1 1
11. Eibar 2 1
12. Huesca 2 1
13. Real Valladolid 2 1
14. Atletico Madrid 0 0
15. Barcelona 0 0
16. Elche 0 0
17. Sevilla 0 0
18. Levante 1 0
19. Deportivo Alaves 2 0
20. Athletic Bilbao 1 0