Bursa'da Demetevler Mahallesi Tapu Teslim Töreni Bursa'da Demetevler Mahallesi Tapu Teslim Töreni

GÜLİN ÖZDEMİR / SOSYAL TV 

9 Temmuz'da yapılacak olan Bursaspor Divan Kurulu seçimi için Ali Ademoğlu hazırlıklarını tamamladı.

Bursaspor'un eski yönetiminde 2. Başkanlık ve bir dönem Bursaspor Vakıf Başkanlığı yapan Ali Ademoğlu, Çekirge Ramada Otel’de ekibiyle birlikte yeni dönemde Bursaspor Divan Kurulu Başkanlığı için adaylığını açıkladı.

Ali Ademoğlu’nun konuşmasından satır başları; 

Yıllarca söyleriz Bursa medyasınının ulusal  basından bir farkı olmaz. Bursa olarak tüm özelliklerimizle komşularımızı kıskandırırız. 

Herkesin Bursaspor’un geleceğini planlamamız gerekiyor. Bu planlamada ben ve kıymetli arkadaşlarım bu başarıyla katkı sağlamak istiyoruz. Kendi aramızda görevler oluşturup Bursaspor’a destek vermek istiyoruz. 

Mevcut divanda sıkıntılı süreçler yaşadık. İyi yönetilmediğini tahmin ediyoruz. İyi yönetilseydi zaten bu noktada olmazdık.  Bu sebeple adaylığımı açıklıyorum.

Zamanımızı ayırıp divana geliyorsak bizim yapabileceğimiz mutlaka bir şeyler vardır. Birbirimizi eleştirmek çok basit. Çalışmalar yapalım. Biz ayda bir belli grupları davet edip onlarla görüşeceğiz.

Bursaspor gerçekten çok güçlü ama olumsuz bir hava var. Bize görev verilsin biz her şeyi yaparız. Yönetimde de Ankara’da da Bursaspor’u sevenler var. Mesela neden bizim Bursaspor lisemiz yok. Bursaspor üniversitemiz neden yok? Akademik çalışmalar yapmalıyız. Bursaspor’a bir şeyler yapmalıyız. Yapabilecek potansiyelimiz var.  Bursaspor’un iyiliği için takipçilik yapacağız. Bana görev versinler ben zaten koştururum. Bizim İstanbul’da Ankara’da irtibatlarımız var. Bize saygı gösteriyorlar fakat daha aktif olabiliriz.