Adıyaman'da merkez Bahçecik Mahallesi TOKİ'ler içerisinde daha önceden husumetli oldukları öğrenilen komşular arasında çıkan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü.

A W238840 02

Bıçak ve silahların kullanıldığı kavga yerinde şahıslar birbirine öldüresiye saldırdı. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekiplerinin müdahalesi yetersiz kalınca olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

A W238840 04

Kavgaya müdahale etmek isteyen polis ekipleri, havaya defalarca uyarı ateşi açtı. Olay yerine gelen takviye polis ekiplerince kavga eden şahıslar etkisiz hale getirildi.

A W238840 05

Kavgada bıçakla yaralanan Mehmet Ç., Sabri Ç., ve İsmail Ç., ile ismi öğrenilemeyen bir kişi olay yerine gelen sağlık ekiplerince yapılan ilk müdahalelerin ardından kent merkezindeki hastanelere kaldırıldı.

Rusya'da bombalı saldırı düzenleyen terörist Serebriakov Bodrum'da yakalandı Rusya'da bombalı saldırı düzenleyen terörist Serebriakov Bodrum'da yakalandı

A W238840 01

Kavga yerinde güvenlik önlemleri alan polis ekipleri olay yerinde incelemelerde bulundu. Aynı zamanda kavgada bir aracın camları da parçalandı. Konuyla ilgili soruşturma sürüyor.