Bursa'da balıkçı restoranları alev aldı Bursa'da balıkçı restoranları alev aldı

Gayrimenkul sektöründe bu yıl 15. yıl dönümünü kutlayan Kristal Türkiye Gayrimenkul Franchise, 15. yıla özel 15 büyük organizasyon ile 2024’e de damga vurmayı hedefliyor.

‘’Kristal Türkiye Büyük Kulüp Ödül Gecesi’’ etkinliğinde, İstanbul, Bursa, Yalova, İzmir, Aydın, Muğla, Afyonkarahisar, Denizli, Düzce, Rize, Erzurum illerinin yanı sıra Kıbrıs ve Dubai franchise ofislerinden toplamda 300 Kristal Türkiye Profesyoneli bir araya gelecek.

Büyük buluşmada ciro şampiyonları Kristal Türkiye Büyük Kulüp Ödüllerini KR Group Yönetim Kurulu Başkanı ve Kristal Türkiye Ülke Başkanı Mustafa Emrah ÖZDEMİR’in elinden alacaklar.

9 KATEGORİDE ÖDÜL VERİLECEK

Kristal Türkiye Büyük Kulüp Ödül Gecesi’nde profesyoneller 9 farklı kategoride ödül almaya hak kazanacaklar.

Kristal Türkiye Büyük Kulüp Ödülleri sahnesinde bu yıl 2023 yılı Toplam Ciro Ödülleri, Milyonerler Kulübü, Zümrüt Kulübü, Yakut Kulübü, Safir Kulübü, Elmas Kulübü, Yılın İş İnsanı ve En İyi Yönetilen Şirket Ödüllerinin yanı sıra ayrıca Kategori Ödülleri de sahiplerini bulacak.

Ödül alacak profesyoneller arasında; Kristal Türkiye Franchise sahibi Brokerlar, Kristal Türkiye Franchise Yöneticileri, İşletme Koçları, Recruiterler ve Gayrimenkul Danışmanları yer almaktadır.

Kristal Türkiye kategori ödülleri; Arsa, Konut, Lüx Konut, Ticari Projeden Satış ve Tek Kalemde En Yüksek Hizmet Bedeli ödüllerinden oluşacaktır.

KRAL FM Afrikalı Ali, Mezdeke Dans Show, Dora & Ahmet ALTINBAŞAK, Ferman TOPRAK ve LARA da sahne şovları ile Kristal Türkiye Büyük Kulüp Ödül Gecesine renk katacak.

Geceye renk katması adına birbirinden kıymetli sanatçıların katılımını organizatör ve Medya Mest sahibi Burhan ZORLU sağlayacak.

Kristal Türkiye Büyük Kulüp Ödül Gecesi’nin dijital, yazılı ve görsel basın iletişimini Çekiç Medya ve sahibi Levent ÇEKİÇ sağlayacak.

Kristal Türkiye Büyük Kulüp Ödül Gecesi İstanbul’un İlk ve Tek Lüx Event Gemisi olan SUDATUR Event Gemi’de gerçekleşecek.